تبلیغات

انتقاد یک دموکرات از پایان تحقیقات پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره، اریک اسوالول، عضو کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان از جمهوریخواهان برای پایان دادن به تحقیقات مربوط به دخالت احتمالی روسیه در انتخابات 2016 آمریکا انتقاد کرد.

اسوالول در بیانیه‌ای گفت که تصمیم جمهوریخواهان برای پایان دادن به مصاحبه شهود برای تحقیقاتشان، در آینده کشور را در معرض مداخله خارجی قرار می‌دهد.

وی دراین باره گفت: تصمیم جمهوریخواهان برای پایان دادن به تحقیقات کمیته اطلاعاتی درباره روسیه چراغ سبزی به روسیه است تا به مداخله در صندوق‌های رای آمریکا ادامه دهد.

این عضو کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان گفت: در طول سال گذشته جمهوریخواهان برای همه تکرار کرده‌اند که هیچ دخالتی (در انتخابات) صورت نگرفته است. اما بازبینی رونوشت اظهارات شهود در کمیته نشان می‌دهد که جمهوریخواهان هرگز به دنبال پیدا کردن احتمال دخالت در انتخابات نبوده‌اند.

وی ادامه داد: شهودی که جمهوریخواهان با آنها مصاحبه کرده‌اند می‌توانستند از پاسخ دادن به سوالات امتناع کنند زیرا با حکم به جلسه احضار نشده بودند.

اسوالول در ادامه بر لزوم تشکیل یک کمیسیتون دو حزبی مستقل برای انجام تحقیقات دقیق و عمیق درباره دخالت روسیه در انتخابات تاکید کرد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار