تبلیغات

روسیه تهدید می‌کند نماینده خود را به ناتو نفرستد

روسیه تهدید می‌کند نماینده خود را به ناتو نفرستد

بین الملل > اروپا - ینس ستولتنبرگ دبیر کل ناتو در حاشیه همایش امنیتی مونیخ با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه ملاقات داشت.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از کمرسانت،  ستولتنبرگ در آغاز ملاقات اعلام نمود از برگزاری اجلاس سران شورای روسیه و ناتو حمایت می‌کند زیرا "گفتگو باید ادامه یابد".
آلکساندر گروشکو (Alexandr Grushko) معاون وزیر امور خارجه روسيه که تا این اواخر نماینده روسيه در ناتو بود پس از ملاقات گفت طی آن ارزش ابزاری چون شورای روسیه و ناتو در شرایط بحرانی بررسی شد. گروشکو می‌گوید: ما بر این باور هستیم که گفتگو بخاطر گفتگو لازم نیست. هر جلسه شورا باید بطور مفصل تدارک دیده شده و متوجه نیل به نتیجه مشخص باشد.
منبعی در ناتو گفت جلسه شورای روسیه و ناتو حتی می‌تواند در سطح کاردار موقت روسيه در پیمان برگزار شود. وی گفت لاوروف طی ملاقات فهمانده که مسکو ممکن است سطح نمایندگی خود در ناتو را پایین ببرد زیرا فعالیت نمایندگی روسيه در شرایط کنونی نمی‌تواند چون سابق باثمر باشد.

49261

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار