تبلیغات

یک روزنامه چاپ کابل مطرح کرد: مانع‌تراشی حکومت وحدت ملی در برابر برگزاری انتخابات

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، روزنامه پشتو زبان «مسیر» در مطلبی نوشت شماری از کارشناسان افغان بر این باورند که رهبران حکومت وحدت ملی با ایجاد بحران و دامن زدن به اختلافات سیاسی برای کارشکنی در برگزاری انتخابات افغانستان تلاش می‌کنند.

بر اساس این گزارش، در حالی که اشرف غنی چند روز پیش اعلام کرده بود که به دنبال تمدید حکومت وحدت ملی نیست، اما کارشناسان افغان معتقدند که سران دولت کابل بارها قانون را نادیده گرفته‌اند و تلاش می‌کنند تا با قانون شکنی راه را برای تمدید دوره کاری خود هموار کنند.

این روزنامه تاکید کرده است که اختلافات جاری بین رهبران حکومت وحدت ملی به صورت برنامه ریزی شده صورت می‌گیرد تا با بحرانی کردن وضعیت در این کشور مردم را برای تمدید دوره کاری حکومت وحدت ملی متقاعد کنند.

«اسدالله عزت» اظهار داشت: رهبران حکومت وحدت ملی تحت عنوان اصلاحات وقت کشی می‌کنند و کمیسیون انتخابات را کاملا به دولت افغانستان وابسته کرده‌اند. تا با کارشکنی در روند برگزاری انتخابات نتایج را دستکاری کنند.

این در حالی است که برخی از اعضای احزاب سیاسی در افغانستان به روزنامه مسیر پیش از این نیز گفته بودند که مقامات آمریکایی با آنها دیدار کرده و خواستار تمدید دوره کاری حکومت وحدت ملی شده‌اند.

انتهای پیام/.

 

 

 

 

 

 

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار