ایجاد بیش از 1000 موقعیت شغلی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در اولین نمایشگاه کار

تبلیغات

ایجاد بیش از 1000 موقعیت شغلی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در اولین نمایشگاه کار

اولین نمایشگاه کار ایران با حضور 70 شرکت خصوصی و با در برداشتن بیش از 1000 موقعیت شغلی در محل همایش های بوستان گفتگو برگزار می شود.

به گزارش ایسنا،بر اساس اعلام دبیرخانه ی این رویداد؛ «اولین نمایشگاه کار ایران» با بهره گیری از هشت دوره تجربه موفق این نمایشگاه در دانشگاه صنعتی شریف، طی روزهای3 الی 5 اسفندماه سال جاری در بوستان گفتگو برگزار خواهد کرد.

این نمایشگاه با حضور بیش از 200 شرکت نمایشگاه، امکان ایجاد 3000 شغل را برای فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی، مدیریت و حسابداری فراهم خواهد آورد.

بنا بر این گزارش، نمایشگاه کار رویدادی است که همه ساله با هدف ایجاد بستری برای تقابل مستقیم کارفرمایان و کارجویان، و در بسیاری از نقاط جهان برگزار می شود. در ایران نیز نمایشگاه کار از سال 1390 با تلاش دانشگاه صنعتی شریف در حال برگزاری می باشد و تا کنون طی هشت دوره، عملکردی موفق و جریانی پر استقبال از سوی کارفرمایان و کارجویان در نظر گرفته شده است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه شکل گیری فرصتی است که در بسیاری از موارد حلقه گمشده ای برای سازمان ها یا متقاضیان کار محسوب می شود. کارفرمایان می توانند از این مجال برای جذب نیروهای مستعد و مناسب بهره ببرند و کارجویان نیز با به کارگیری اصولی خاص شغل متناسب با توانمندی و استعدادهای خود را بیابند.

علاقه مندان میتوانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات در خصوص این رویداد ملی به آدرس؛iranjobfair.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار