تبلیغات

وزیر راه در یاسوج: از کنار این حادثه نمی‌گذریم

وزیر راه مسکن وشهرسازی گفت:انتظار همچنین سانحه‌ای را نمی‌کشیدیم و تلاش می‌کنیم که از این سانحه درس عبرت بگیریم.

عباس آخوندی در جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آماده بودیم برای برنامه‌های خوبی به استان سفر کنیم که این اتفاق افتاد.

آخوندی با بیان اینکه بررسی دلایل این حادثه در دستور کار است ادامه داد: به دستور رییس جمهور، باید ستادی را منصوب می‌کردیم که ۱۱ گروه دارد، بلافاصله از دیروز با حضور آقای زارع تیم‌ها شکل گرفتند.

وزیر راه مسکن وشهرسازی ادامه داد:همه اقدامات ممکن انجام شده است و امروز در بازدید از منطقه با رییس جمهور و فرمانده ارتش و برخی از وزرا صحبت کردم تا پرنده‌های بیشتری به منطقه بفرستند که همه قول همکاری دادند.

عباس آخوندی افزود:گروه زمینی در کنار هوایی فعال هستند، هلال احمر و سازمان ورزش نیرو به منطقه اعزام کرده اند.

وی ادامه داد: در بازدید امروز از سایت عملیات دیدن کردیم و کل منطقه را به دقت ارزیابی کردیم.

وزیر راه اضافه کرد: حادثه بسیار تلخی و برای صنعت هوانوردی بسیار ناگوار بود و تلاش می‌کنیم این صنعت را سر پا نگه داریم و این کار بسیار سخت است چرا که تمام بدنه این صنعت از تحریم لطمه می‌بینند.

عباس آخوندی تصریح کرد: برای ما خیلی مبهم است که چرا همچین اتفاقی افتاد، باید تلاش کنیم دلیل این حادثه را بفهمیم و از کنار این سانحه براحتی نخواهیم گذشت.

آخوندی ادامه داد: اظهار نظر‌های غیر کارشناسی بسیار زیاد در این حادثه اتفاق می‌افتد از دوستان زسانه‌ای خواهش می‌کنم این مسایل را از زبان کارشناسان بشنوند.

وی افزود: سازمان هواپیمای کشور مستقل است و نقشی در پرواز‌ها ندارد و دلیلی ندارد که در بررسی این اتفاق سستی کند.

آخوندی تاکید کرد: این سازمان از موضع مستقل عمل می‌کند و هیچ نفعی در اظهار نظر‌ها ندارد، توصیه می‌کنم به تمام خانواده‌های آسیب دیده سرکشی شود و ارتباط دایم برقرار شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار