مسئولان سه کمیته مسابقات بین‌المللی قرآن منصوب شدند

تبلیغات

مسئولان سه کمیته مسابقات بین‌المللی قرآن منصوب شدند

رییس ستاد برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با صدور احکام جداگانه‌ای مسئولان سه کمیته از کمیته‌های برگزاری این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن را منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه عبدالرضا عابد - رئیس ستاد برگزاری سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم - در حالی که تا برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ۶۵ روز باقی است، با صدور احکام جداگانه‌ای مسئولان سه کمیته این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن را منصوب کرد.

براساس این گزارش در احکام صادره به ترتیب حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا محمدزاده- مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان تهران- به‌ عنوان "مشاور رئیس ستاد و مسئول کمیته طاها" (استان تهران)، حجت‌الاسلام  والمسلمین احمد شرفخانی- معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف - به‌عنوان "مسئول کمیته فرهنگی ستاد" و مهدی طاهری مقدم باغملک به ‌عنوان"مسئول کمیته تشریفات و بین‌الملل" ستاد برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم منصوب ومشغول به کارشدند.

 در این احکام بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، جذب مشارکت از دستگاه‌های اجرایی وهمگرایی و تعامل با سایر کمیته‌ها و بخش‌ها تاکید شده است .

سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از ۳۰ فروردین تا ۶ اردیبهشت ماه سال ۹۷ در مصلای بزرگ امام خمینی تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار