لاهوتی: حادثه سانچی دنیایی از ابهام دارد

تبلیغات

لاهوتی: حادثه سانچی دنیایی از ابهام دارد

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در گفتگو با جام جم آنلاین با اشاره به گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی مبنی بر مبهم بودن این حادثه افزود: این سانحه و نحوه انفجار کشتی هنوز هم بحث بر انگیز است چون اگر رادارهای دو کشتی هم از کار افتاده باشد با چشم هم حرکت دو کشتی قابل رویت بوده است.


وی با بیان اینکه دو کشتی حداکثر با سرعت 40 تا 50 کیلومتر حرکت می کردند گفت:دید برای دو کشتی وجود داشته و دو هواپیما نبوده که بگوییم با سرعت بالا و در یک پیچ یکدیگر را ندیده باشند.

لاهوتی با تاکید بر اینکه بعد از وقوع حادثه ،زمان برای امداد رسانی وجود داشته افزود: فرصت برای امداد هوایی وجود داشته اما گفته شده چون فاصله به گونه ای بوده که سوخت هلی کوپتر نمی توانسته تامین بشود امکان اطفا حریق نبوده در صورتی که این عذر پذیرفته شده نیست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه تاکید کرد:این سانحه و نحوه انفجار هنوز بحث برانگیز است و گفته می شود دولت چین اجازه تخلیه مواد سوختی به جهت الودگی زیست محیطی نداده که این جای بحث دارد و نباید ساده از کنارش گذشت.

وی گفت: باید قبول کنیم که این سانحه پر از ابهام است و گزارش مرکز پژوهش های مجلس درست بوده و باید اصل ابهام در این سانحه را قبول کنیم.

منبع: جام جم

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار