واکنش امیر سیاری به اعتماد‌سازی موشکی برای اروپا

تبلیغات

واکنش امیر سیاری به اعتماد‌سازی موشکی برای اروپا

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، امیر حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، در مورد مباحث مطرح شده از سوی آمریکا و برخی کشور‌های اروپایی برای مذاکره در حوزه موشکی و توان دفاعی کشور گفت:قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران قابل مذاکره نیست و ما برای دفاع از کشورمان از هیچ کسی اجازه نمی‌گریم که چه سلاح‌هایی داشته باشیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش در پاسخ به این سوال که اخیرا برخی رسانه‌های پیشنهاد می‌کنند که برای اعتمادسازی و جدا کردن اروپا از آمریکا، باب مذاکرات موشکی رو با اروپایی‌ها باز کنیم، گفت: آن‌ها اشتباه می‌کنند و توان دفاعی ایران قابل مذاکره نیست حالا اینکه ابعاد مختلفی به آن بدهند و دلایلی بیاودند که از این راه اقدام کنیم تا به کشوری نزدیک شویم یا دور شویم، نباید تاثیری بروی مسئله دفاعی کشور بگذارند.

وی در این رابطه افزود:هدف این است که قدرت دفاعی باید آن قدر بالا باشد که بازدارندگی ایجاد کند و ما چهارچوب قواعد بین الملل را رعایت کردیم.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار