تبلیغات

چین در حال ساخت دومین نسل اسکلت خارجی نظامی

شرکت صنایع تحقیقاتی- دفاعی نورینکو چین در حال ساخت نسل جدید اسکلت خارجی نظامی با قابلیت حمل 45 کیلوگرم تجهیزات نظامی و مهمات برای نیروی پیاده نظام ارتش چین است.

به گزارش ایسنا و به نقل از پاپیولار ساینس، نورینکو یک شرکت فعال دولتی در حوزه صنایع دفاعی و نظامی چین است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات نیروی نظامی، ساخت مواد منفجره، مهمات، انواع رادار، صنایع جنگ‌افزاری و دفاعی فعالیت می‌کند.

شرکت نورینکو  با معرفی نسل دوم اسکلت خارجی نظامی امکانات جدیدی را نیز معرفی کرد. برخی از این ویژگی‌ها شامل افزایش توان باتری و نصب عملگرهای هیدرولیکی و پنوماتیکی جدید است.

دومین نسل اسکلت خارجی شرکت نورینکو  با وزن کمتر و عملکرد سریع‌تر، بهترین گزینه برای انجام ماموریت در مسیرهای کوهستانی است، چرا که ضریب انرژی مورد نیاز جهت حمل بار در این نسل به نسبت پنج به 1 کاهش یافته است.

برخی از کاربردهای اسکلت خارجی مواردی همچون جابه‌جایی و حمل آسان بار، نصب جنگ‌افزار بر روی جت‌های جنگی، تعمیر کشتی و همچنین صعود به ارتفاعات با خستگی کمتر هستند.

شرکت نورینکو در سال ۱۹۸۰ تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده تجهیزات دفاعی در چین شناخته می‌شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار