هرمزگان| ستاری: حمایت از بخش خصوصی برای دستیابی به توسعه و موفقیت کشور الزامی است

تبلیغات

هرمزگان| ستاری: حمایت از بخش خصوصی برای دستیابی به توسعه و موفقیت کشور الزامی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کیش، سورنا ستاری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت سه هزار و 500 شرکت دانش بنیان در کشور، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها توسعه فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در مناطق آزاد است.

وی با تاکید بر اینکه باید اقتصاد مناطق آزاد را بر پایه فعالیت شرکت‌های دانش بنیان استوار کرد، افزود: برای دستیابی به توسعه و موفقیت‌های بیشتر در کشور باید از فعالیت‌های خلاقانه بخش خصوصی حمایت کنیم.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری تصریح کرد: در این حوزه نیازمند حمایت‌های معنوی دولت به جای حمایت مادی هستیم زیرا که حمایت‌های مالی دولتی زمینه‌ساز رانت است و این موجب می‌شود که افراد خلاق نتوانند خود را نشان دهند.

ستاری به ظرفیت‌های اقتصادی و درآمدی شرکت‌های دانش بنیان اشاره کرد و گفت: بیش از 3400 شرکت دانش‌بنیان در کشور داریم که در سال 95 بیش از 400 هزار میلیارد ریال فروش داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: نسل جدید کارآفرینی کشور به واسطه بودجه دولتی ایجاد نشده با خلاقیت افراد و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به ثمر نشسته است.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار