تبلیغات

مازندران| همه باید برای خشکاندن ریشه فقر در جامعه تلاش کنیم

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از فریدونکنار، آیت الله علی معلمی امروز در همایش تجلیل از خیران و حامیان نیکوکار مازندران با عنوان "والی مهر" اظهار داشت: 39سال از پیروزی انقلاب گذشته که باید قدردان انقلاب و حافظ دستاوردهای آن باشیم.

وی  افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) نهادی مقدس و یادگار ارزشمند بنیانگذار انقلاب بوده که باید همه با هم در جهت خشکاندن ریشه فقر از جامعه تلاش کنیم.

معلمی تصریح کرد: تداوم رسالت پیامبران و امامان در جامعه اسلامی بسیار اهمیت دارد که باید اکنون به درستی این رسالت انبیا را به دوش کشید.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مازندران دارای امکانات فراوانی است که باید فرصت را برای کمک و خدمت  و رفع محرومیت‌های جامعه استفاده کنیم، تصریح کرد: باید وصیت نامه امام راحل را مطالعه و به آن عمل کنیم.

وی با بیان اینکه کمیته امداد محل امن و سالم جهت کمک به محرومان جامعه بوده و به سلامت در جهت فقرزدایی کمک کرده است، افزود: خدای رحمان را شاکر باشیم که مسئولان دلسوزانه جهت فقرزدایی گام برمی‌دارند که این فرهنگ کمک به هم نوع از کودکی به کودکان آموخته شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران که این اختلافات طبقاتی و فیش حقوقی بوده، جای تاسف دارد که باید حواسمان به عدالت در جامعه باشد و هوای فقرا و محرومان را داشته باشیم.

معلمی گفت: خیران بازوان توانمند امداد هستند که باید بستر را برای توانمندی فقرا و نیازمندان آماده کنیم زیرا رفع محرومیت از تاکیدات مقام معظم رهبری است.

وی افزود: کارشکنی‌ها را در ادارات و مسیر اشتغال و تولید کم کرده و درست عمل کنیم تا در جهت توسعه نظام گام برداریم.

انتهای پیام/ ع

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار