رضایی: سرمربیگری و ریاست فدراسیون فشار زیادی به خادم وارد می‌کند

تبلیغات

رضایی: سرمربیگری و ریاست فدراسیون فشار زیادی به خادم وارد می‌کند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال و مربی تیم ملی بزرگسالان با بیان اینکه هدف خادم از قبول سرمربیگری تیم ملی کمک به کشتی است، تاکید کرد: خادم توانایی بالایی در مباحث فنی و تاثیرگذاری بر کشتی گیران دارد.

علیرضا رضایی در گفت و گو با ایسنا، درباره حضورش در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان اظهار کرد: از آنجا که همکاری و نزدیکی هر چه بیشتر رده امید و بزرگسالان از اهمیت بالایی برخوردار است از بنده نیز به عنوان سرمربی رده امید خواسته شد تا در رده کادر فنی رده بزرگسالان نیز حضور داشته باشم و کمک کنم. این موضوع می تواند باعث کمک به هر دو رده امید و بزرگسالان شود.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال ایران درباره آخرین وضعیت تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان پس از حضور رسول خادم در راس این تیم و معرفی کادر فنی جدید نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه شرایط تیم خوب است و کشتی‌گیران تمرینات خود را بصورت منظم پیگیری می‌کنند. سه رویداد جام تختی، مسابقات آسیایی و جام جهانی را در پیش داریم و سعی می‌کنیم تیم‌هایی خوب و آماده را عازم این رقابت‌ها کنیم.

وی درباره ترکیب تیم‌های اعزامی به این ۳ رویداد و اینکه در کدامیک تیم ملی با نفرات اصلی حاضر خواهد شد، گفت: هنوز این موضوع و ترکیب نفرات مشخص نشده اما قصد داریم در مسابقات قهرمانی آسیا با ترکیبی از نفرات با تجربه و جوان شرکت کنیم. جام جهانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و باید برای دفاع از عنوان قهرمانی به آمریکا برویم اما هنوز ترکیب نفرات در این رویداد مشخص نشده است.

رضایی درباره برخی انتقادات مبنی بر اینکه چرا خادم در کنار کار پرفشار ریاست فدراسیون و حضور در هیات رییسه اتحادیه جهانی، سرمربیگری تیم ملی را نیز قبول کرده است، خاطرنشان کرد: خادم تاثیرات زیادی در رشد فنی کشتی‌گیران دارد.علاوه بر این توانایی بالایی نیز در امر مربیگری و اجرای روش‌های فنی دارد و قصد او از حضور در تیم ملی کمک به کشتی ایران است.

مربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران تصریح کرد: با توجه به اینکه ریاست فدراسیون کشتی و سرمربیگری تیم ملی هر دو کاری سخت و پرفشاری محسوب می‌شود و کار شبانه‌روزی را می‌طلبد سختی کار برای او مضاعف است و فشار زیادی را وارد می‌کند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار