تبلیغات

اعلام ترکیب نهایی تیم ملی دوومیدانی برای رقابت‌های داخل سالن آسیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، نشست سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی با هدف بررسی و اعلام ترکیب تیم ملی کشورمان برای حضور در هشتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا تشکیل شد. در این جلسه که مجید کیهانی، رئیس فدراسیون، هاشم صیامی، دبیر فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رئیس بانوان، تیمور غیاثی، هادی سپهرزاد و حسین شایان، دیگر اعضای سازمان تیم‌های ملی حضور داشتند، در خصوص ترکیب تیم ملی دوومیدانی بحث و تبادل‌نظر شد.

تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی در این خصوص اظهار داشت: در این جلسه که با حضور اعضای سازمان تیم‌های ملی برگزار شد، در خصوص ارزیابی ملی‌پوشان حاضر در اردو و ورزشکارانی که می‌بایست برای حضورشان در ترکیب تیم تصمیم‌گیری می‌شد، بحث و تبادل‌نظر شد. از این‌رو اسامی نهایی تیم ملی دوومیدانی داخل سالن ایران برای حضور در رقابت‌های آسیایی به شرح زیر است:

اسامی تیم آقایان:
پرتاب وزنه: علی ثمری، شاهین مهردلان و شاهین جعفری
پرش با نیزه: محمد بنی‌آدم و حسین فلاح
پرش ارتفاع: کیوان قنبرزاده، محمدرضا وظیفه‌دوست و رضا سلیمی
پرش طول: علیرضا خالدی، مهدی قائدزاده و محمد ارزنده
پرش سه گام: وحید صدیق و متین مداحی
هفتگانه: میلاد میری و علی محبی و محمد معتمدنیا
60 متر: حسن تفتیان، رضا قاسمی و محمد چشمه‌زار
400 متر: علی خدیور، سجاد هاشمی آهنگری و رضا کاشف
800 متر: امیر مرادی، پژمان یارولی و حمید تشکری
1500 متر: مسلم نیادوست، امیر مرادی و علی فهیمی
60 متر مانع: میلاد سیار، امین برزی و احمدرضا خنفری
3000 متر: جلیل ناصری، حسین کیهانی و همایون همتی
4 در 400 متر امدادی: علی خدیور، سجاد هاشمی، رضا کاشف، (بین مهدی رحیمی، میلاد رمضانی و رضا ملک‌پور رکوردگیری انجام خواهد شد و یک دونده در ترکیب اصلی قرار گرفته و دو دونده دیگر ذخیره خواهند بود.)

سرگروه پرتاب‌ها: هادی سپهرزاد
سرگروه پرش‌ها: حسین شایان
سرگروه دوها: سجاد مرادی
سرپرست کل تیم ملی ایران: تیمور غیاثی

اسامی تیم بانوان:
60 متر: فرزانه فصیحی، فائزه نسایی و حمیده اسماعیل‌نژاد
400 متر: الهام کاکلی و مریم محبی
800 متر: هانیه ثمری، تکتم دستاربندان و ساجده فانی
1500 متر: پریسا عرب، هانیه ثمری و نرگس خانی
3000 متر: پریسا عرب، سمیرا زمانی و افسانه فریدی
60 متر مانع: الناز کمپانی، سارا ندافی و جمیله سیفی
پرش ارتفاع: سپیده توکلی، آیلین بابکی و مهسا کارگر
پرش طول: کیمیا پورخلخال و فاطمه جماعتی
پرش سه گام: ثریا قلیچ نیازی، سمانه کوهکن و مریم کاظمی
پرش با نیزه: مهسا میرزا طبیبی، نیلوفر فشخورانی و سارا کریمی
پرتاب وزنه: مریم نوروزی، ثنا دادرس و نگین میرزایی
پنجگانه: سپیده توکلی، سمیرا خجسته، الهه سیفی
امدادی: الهام کاکلی، فائزه نسایی و مریم محبی
مربیان: زهرا ضمیری شجاع و حمیده جوان
سرپرست بانوان: پریسا بهزادی

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار