گروه گاراژ با «باک» در Try Out تئاتر فجر

تبلیغات

گروه گاراژ با «باک» در Try Out تئاتر فجر

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «باک» بازنمایی تمرینات گاراژ تئاتر است که در سی و ششمین جشنوارۀ تئاتر فجر در بخش ترای-اوت در 2 بهمن از  ساعت 11 تا 13 در بخش نخست و در عصر 14 تا 17 در بخش دوم اجرا می‌شود. گروه گاراژ پیشتر اجرای «مورچه‌ها» را در تماشاخانه مستقل روی صحنه برده بود.

در برنامه صبح ابتدا مستندی از شیوه تولید چهار اثر گاراژ پخش خواهد شد. سپس هانی عبدالمجید به همراه علی مسعودی به بازنمایی ماه، می‌پردازند و شیوه تولید، توسعه و ری‌اکت  در دوره‌های مختلف نسبت به این قطعات را نشان می‌دهند. در انتها قطعه حال حاضر که در حال تمرین است نمایش داده می‌شود.

در برنامه عصر یک جلسه تمرین باک پرفورمنس نسخه مثبت چهار که با اعضای دوره اول تولید شده است، نمایش داده می‌شود. در انتها یک ربع از این نمایش اجرا می‌شود.
این برنامه به نشانی تهران، خیابان آفریقا، قبل از چهارراه جهان کودک، سالن تئاتر آفتاب برگزار می‌شود.

دمونستریشن ماه به عنوان بخش اصلی این برنامه با اجرای هانی عبدالمجید و کارگردانی علی مسعودی است. دیگر عوامل اجرا عبارت است از: دراماتورژ : احسان عزتی، موزیک: علی مسعودی، هانی عبدالمجید، نور و فضا: سالار حسینی فرد، حسین عالمی،احمد طباطبایی، پارسا خادمی، عکس: مصطفا معراجی، گرافیک: آژانس کارو.

این اجرا ساعت ١١ تا ١٣ روی صحنه می‌رود.

عوامل «باک پرفورمنس؛ نسخۀ مثبت چهار، ترس‌ها و رازها» نیز عبارت است از: تیم کارگردانی: علی مسعودی، حمید محسنی، احمد طباطبایی، تیم متن: احسان عزتی، عباس نصرتی‌نیا، مائده اسداللهی، صدا: محمد سمنانی، هانی عبدالمجید، فضا و نور: سالار حسینی فر، مپینگ و ویژوال: احمد طباطبایی، پارسا خادمی ، اجراگران: الهام ایمانی، زهرا خلج، مهرداد صالحی، حسین عالمی، فرزانه عبدی، زهره کمالی، مهسا لطفی، عباس نصرتی نیا ، تیم اجرایی: حبیب ارمکان، سعید اکبرزاده، مهدی شاهین، مهدی سلیمانی، عکاس: مصطفی معراجی، گرافیک: آژانس کارو.

این اجرا ساعت 14 تا 17 برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار