تبلیغات

پرسپولیسی‌ها رکورد جدید کشف کردند!

روزنامه هواداری پرسپولیس کشف کرده برانکو و تیمش یک رکورد جدید بدست آورده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، روزنامه پیروزی با بررسی لیگ های معتبر دنیا پی برده پرسپولیس برانکو بهترین خط دفاعی در بین همه تیم های دنیا در سطح لیگ های معتبر را دارد. آنها با بررسی گل های خورده همه تیم ها پی بردند تنها المحرق بحرین و ستاره سرخ بلگراد هستند که کمتر از پرسپولیس گل خورده اند و بعد نوشته اند که لیگ صربستان در رده 39 لیگ های دنیاست و شرایطش در رنکینگ بدتر از لیگ ایران است و لیگ بحرین هم یکی از 90 لیگ معتبر دنیا نیست.

آنها به مناسبت این رکورد جدید با افشین پیروانی حرف زدند. او گفته در این رکورد همه سهیم بوده اند و بعد هم گفته است: «این رکوردها مهم نیست، پرسپولیس قهرمانی و جام می خواهد.» قرمزها امسال خیلی به بردن کاپ قهرمانی پیش از تعطیلات عید نزدیک هستند اگر البته مثل دو بازی اخیرشان بازی نکنند! 16 اختلاف با استقلال و فعلا 10 امتیاز اختلاف با تیم دوم، رویای قهرمانی قبل از عید را برای یاران برانکو زنده نگه داشته است.

البته با منطق این رکورد جدید قرمزها، تمام تیم های لیگ های بالاتر از پرسپولیس در لیگ های بالاتر در رنکینگ لیگ های برتر دنیا می توانند همان برخورد قرمزها با لیگ صربستان و بحرین را داشته باشند!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار