تبلیغات

معرفی نماینده مد و لباسی‌ها به یک جشنواره دانشجویی

نماینده کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی معرفی شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از  روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در پی درخواست سعید علی‌پور- معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی برای عضویت یک نماینده از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در شورای برنامه‌ریزی جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی، سید سعید میرمحمد صادق- مشاور علمی و فرهنگی حمید قبادی- دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور- به عنوان نماینده این کارگروه در جشنواره معرفی شد.

هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با هدف حمایت‌های مادی و معنوی این رویداد برگزار می‌شود.

بخش اصلی این جشنواره شامل ۶ گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است و در بخش ویژه نیز پایان نامههای نگارش شده با موضوعهای اقتصاد مقاومتی، معماری و شهرسازی اسلامی، طراحی مد و لباس ایرانی- اسلامی  فرهنگ عمومی و آسیب های اجتماعی، تجاری سازی دانش و فناوریهای نوین و مطالعات فرهنگی (فرهنگ  دانشگاهی، سیاستگذاری فرهنگی، فرهنگ و مدیریت جهادی) پذیرش میشوند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار