تبلیغات

سرمربی سابق لهستان هدایت باشگاه والیبال یاسترزسکی را برعهده گرفت

باشگاه یاسترزسکی پس از قطع همکاری با مارک لبدف، هدایت تیم‌شان را به فردیناند جورجی سرمربی سابق لهستان سپردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت ورلد آو والی، تیم یاسترزسکی لهستان پس از عدم رضایت مدیرانش از عملکرد مارک لبدف با این سرمربی قطع همکاری کردند و برای ادامه فصل سکان هدایت یاسترزسکی را به سرمربی نام آشنای دیگری به نام فردیناند دجورچی سپردند.

مدیریت باشگاه لهستانی ضمن تایید خبر برکناری لبدف گفت: این تصمیم به خاطر عدم رضایت از سطح بازی تیم گرفته شد و به لبدف اطلاع دادیم که هدایت تیم در هفته هجدهم پلاس لیگا برابر اسکرا بلهاتوف بر عهده فردیناند دجورجی است. تا زمانی که دجورجی راس امور را در دست بگیرد وظیفه مدیریت در تمرین‌ها بر عهده کمک مربیان تیم است.

این در حالی است که لبدف، سرمربی فعلی تیم ملی والیبال استرالیا از سال ۲۰۱۵ هدایت یاسترزسکی را بر عهده داشتند و فصل گذشته با این تیم بر سکوی سوم لیگ ملی لهستان ایستاد اما در فصل جاری شرایط آن بسیار متفاوت با فصل گذشته است. در تلاش برای حضور در پلی‌آف است، علاوه بر این حذف در مرحله یک چهام نهایی جام حذفی نیز  اصلا به مذاق مدیران و هواداران یاسترزسکی خوش نیامد.

در مورد سوابق دجورجی نیز باید به کسب دو قهرمانی متوالی با تیم زاکسا در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ اشاره کرد. او همچنین هدایت تیم ملی لهستان را در دسامبر ۲۰۱۶ پذیرفت اما پس از ۹ ماه با فدراسیون این کشور قطع همکاری کرد و از آن موقع در هیچ تیمی مشغول به فعالیت نبود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار