تبلیغات

برگزاری اردوی تیم‌های کشتی ژاپن، قزاقستان و ایتالیا در ایران

تیم های کشتی ژاپن، قزاقستان و ایتالیا به منظور حضور در رقابتهای کشتی فرنگی جام بین‌المللی تختی اردوی مشترکی را با کشتی گیران کشورمان، برگزار می کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، تیم های کشتی قزاقستان و ایتالیا به منظور آمادگی برای حضور در رقابت های کشتی فرنگی جام بین المللی تختی یک هفته قبل از برگزاری این مسابقات به کشورمان سفر خواهند کرد و اردوهای مشترکی را با کشتی گیران ایرانی برای حضور در این رقابت ها برگزار می کنند.

سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 5 و 6 بهمن ماه در شهر ماهشهر استان خوزستان برگزار می شود.

همچنین تیم کشتی آزاد ژاپن برای برگزاری یک اردوی مشترک با کشتی گیران کشورمان به ایران سفر می کند. اعضای 18 نفره تیم کشتی آزاد ژاپن برای برگزاری یک اردوی دو هفته‌ای به ایران سفر می کنند و قرار است از روز چهار بهمن ماه سال جاری در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران تمرینات مشترکی را با کشتی گیران کشورمان برگزار کنند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار