تبلیغات

رییس فدراسیون بسکتبال: افراد دورافتاده را برمی‌گردانم/ برای بانوان مربی خارجی می‌گیریم

رامین طباطبایی معتقد است از تمام ظرفیت‌ها در بسکتبال استفاده خواهد کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، رییس فدراسیون بسکتبال پس از انتخابات این رشته در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اولویت من وفاق و همدلی است. از ظرفیت همه نیروها  استفاده می‌کنیم. آنهایی که از بسکتبال دور افتاده اند را باز می گردانیم. اصلاح کمیته‌ها را در نظر داریم و سازمان لیگ قدرتمند برای پویا شدن لیگ خواهیم داشت.

او ادامه‌ داد: بانوان ما 30 سال عقب افتاده‌اند ، اما پتانسیل‌ قرار گرفتن در بین شش تیم برتر آسیا را دارند. در نظر داریم ارتقای مربیان بانوان را انجام دهیم و همچنین مربی خارجی برای این بخش جذب کنیم. من به حامیان مالی اعتقاد دارم و باید از بسکتبال که خود یک برند است برای جذب ‌اسپانسر استفاده کنیم. در صدد ایجاد سامانه هواداری هستم و از تمام پتانسیل‌ های اقتصادی استفاده می‌کنیم.

او ادامه‌ داد: استعدادیابی اولویت دیگر ما است و باید با یک برنامه ملی و آکادمیک کار را پیش ببریم. باید قاعده هرم بسکتبال 10 تیم ملی نونهالان باشد تا در راس هرم دو تیم ملی خوب بزرگسالان را داشته باشیم. باید چند حامد حدادی و چند بهنام یخچالی و چند صمد نیکخواه بهرامی پرورش دهیم. تلاش ما این است که در  ادامه مسیر از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها استفاده کنیم.

طباطبایی همچنین گفت‌: ساختار و تشکیلات فدراسیون را بازنگری می کنیم و با قدرت برای جام جهانی 2019 آماده می شویم .هدف ما در تیم‌ ‌ملی حضور در جام جهانی و کسب سهمیه  المپیک است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار