تبلیغات

تمجید رسانه‌های پاکستانی از برخورد سریع و قاطعانه ایران در پرونده «آتنا»، تلنگری به دولت پاکستان درباره«زینب»+فیلم

به‌گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، با وجود گذشت هفت روز از حادثه تلخ قتل زینب کودک معصوم پاکستانی هنوز دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی این کشور نتوانسته‌اند مجرم را شناسایی و وی را دستگیر نمایند.

هر چند پیدا شدن جنازه این کودک پاکستانی نشان داد که وی نیز مانند «آتنا اصلانی» قربانی هوسرانی یک شیطان انسان نما شده است و همین موضوع سبب تحریک احساسات مردم پاکستان شد ولی اعتراضات فراوان مردم نیز باعث نشده که قاتل زینب دستگیر شود.

در همین راستا شبکه خبری اکسپرس نیوز در اقدامی جالب عملکرد مسئولین قوه قضائیه ایران را الگویی خوب برای مقامات پاکستان معرفی کرد.

این شبکه خبری با بیان داستان غم انگیز قتل آتنا اصلانی دختر پارس آبادی عنوان کرد: تنها چند روز پس از قتل آتنا، قاتل او دستگیر شده و سپس با پیگیری‌های فراوان مسئولین قوه قضائیه ایران قاتل او در ملاعام اعدام شد.

مجری این برنامه از مسئولین پاکستانی می‌خواهد برای جلوگیری از بروز اتفاقاتی مشابه فورا قاتل را دستگیر کرده و مانند ایران، قاطعانه با قاتل برخورد کند.

این در حالی است که  باگذشت چند روز از قتل زینب و دستگیر نشدن قاتل بیم آن می‌رود که از این اتفاق بهره‌وری سیاسی شده و قاتل به سزای عمل خود نرسد.

انتهای پیام/.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار