تبلیغات

تارتار: اگر کسی را پیدا کردید که به او گفته‌ام وقت تلف کند از فوتبال می‌روم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، مهدی تارتار پس از برتری تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. ما خیلی زود به گل رسیدیم و پس از آن خیلی منظم دفاع کردیم. ما موقعیت چندانی به صنعت نفت ندادیم تا اینکه در یک لحظه، بازیکنان تمرکز خود را از دست دادند و در اواخر مسابقه، گل تساوی را دریافت کردیم. فکر می‌کنم تساوی در این شرایط جوی ورزشگاه، برای ما بد نبود. بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند و می‌توانستیم به پیروزی هم دست یابیم. ما خیلی منسجم بازی کردیم. بازی در شهر آبادان و مقابل این هواداران پرشور قطعاً سخت است.

سرمربی پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش بازی جوانمردانه‌ای ارائه کرد یا خیر، تصریح کرد: من هیچ وقت به بازیکنانم نگفتم که خودشان را روی زمین بیاندازند. کسانی که با من کار کردند، چه شاگردانم که با من هستند یا نه، اگر یک نفر از شاگردانم بگوید تارتار گفت وقت تلف کنم، من از فوتبال می‌روم!

تارتار در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش این‌قدر وقت تلف کرد، گفت: این نظر شماست. بازی پُربرخورد بود. می‌توانید پُرس‌وجو کنید. ما چون با نظم بازی می‌کنیم، اگر یک بازیکن ما از زمین بیرون بیاید هم جای او خالی می‌ماند. من به تمام بازیکنانم گفته‌ام تا جایی که می‌توانید باید بازی کنید و حق افتادن ندارید. اینقدر مشتی هستید که به رختکن تیم ما بیایید و پای بازیکن ما را ببینید؟!

در این هنگام خبرنگار سوال‌کننده گفت پای بازیکن صنعت نفت هم دچار مصدومیت شد که تارتار پاسخ داد: بازیکن شما این‌قدر بد بازی کرد که از زمین اخراج شد. بیایید پای بازیکن ما را ببینید. آیا او بی‌دلیل زمین افتاده است؟ شما تا بازی نکنید، نمی‌دانید گرفتگی پا چیست.

وی ادامه داد: اتفاقات فوتبال به گونه‌ای رقم خورد که بازی مساوی شد. اگر شما کسی را پیدا کردید که من به او گفتم وقت تلف کند، از فوتبال می‌روم!

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار