تبلیغات

همکاری پارک فناوری پردیس با پارک نوآوری مسقط

سند اجرایی همکاری‌ پارک فناوری پردیس و پارک نوآوری مسقط طی سفر نمایندگان بلندپایه معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و پارک فناوری پردیس به امضای طرفین رسید.

به گزارش ایسنا، این سند همکاری در حضور علی‌مرتضی بیرنگ، قائم مقام در امور بین‌الملل و رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و دکتر هلال الهنایی، دبیرکل شورای تحقیقات عمان توسط امین‌رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس و دکتر خابوری مدیر پارک نوآوری مسقط ضمن بازدید از پارک جدیدالتأسیس نوآوری مسقط به امضاء رسید.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس با اعلام این خبر افزود: با امضای این سند همکاری و در راستای کمک به توسعه نوآوری در پارک مسقط، پارک فناوری پردیس دفتر نمایندگی خود را در پارک نوآوری مسقط تأسیس خواهد کرد.

خالقیان ادامه داد: تبادل متخصصین و فناوری، سرمایه‌گذاری، ارائه سرویس‌های مشاوره فنی و غیرفنی، متناظریابی پروژه‌های خاص مشترک و پیاده‌سازی آنها و همچنین کمک به شروع کسب‌وکارهای جدید توسط پارک فناوری پردیس از دیگر موارد همکاری این دو پارک کشورهای ایران و عمان خواهد بود.

بر اساس اعلام روابط عمومی پارک فناوری پردیس، خالقیان در پایان اضافه کرد: این بازدید و امضای سند همکاری پس از دیدارهای دبیرکل شورای پژوهش‌های عمان و سپس هیاتی متشکل از معاون دبیرکل ارتباطات شورای تحقیقاتی عمان، رئیس پارک نوآوری مسقط عمان، مدیرعامل صندوق فناوری عمان و نمایندگان دانشگاه سلطان قابوس از پارک فناوری پردیس و شرکتهای آن صورت گرفته است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار