تبلیغات

استانداری: مدارس و ادارات تهران تعطیل نیست / خطری گسلهای تهران را تهدید نکرده

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به پیشنهاد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و موافقت استاندار تهران، مدارس اسلامشهر، چهاردانگه، بهارستان و رباط کریم تعطیل شدند.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران؛ بنابر اظهارات الماسی مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران؛ به پیشنهاد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و موافقت استاندار تهران، مدارس اسلامشهر، چهاردانگه، بهارستان و رباط کریم تعطیل شدند.

وی افزود: این در حالیست که این تعطیلی شامل دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند، نمی شود. همچنین دانشگاه ها نیز تعطیل نیستند و این تعطیلی تنها شامل مدارس است.

به گزارش ایسنا، همچنین صادقی رئیس مدیریت بحران شهر تهران نیز با تاکید بر اینکه مدارس و ادارات شهر تهران تعطیل نیست عنوان کرد که دستگاه‌های اجرایی تعطیل نیستند.

به گزارش ایسنا، نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نیز ضمن بیان اینکه هیچ خطری گسلهای تهران را تهدید نکرده و جای نگرانی نیست گفت: روزانه در کشور بین ۶۰ تا ۷۰ زمین لرزه ثبت می شود، نمی توان زلزله را پیش بینی کرد و ادعای مطرح شده صحیح نیست.

به گفته وی، پس از وقوع زلزله، وزیر کشور در تماس تلفنی دستوراتی را ابلاغ کرد. در جلسه متخصصان که عصر دیروز برگزار شد در مورد گسل اشتهارد ابراز نگرانی شده بود اما هیچ خطری گسل های تهران را تهدید نکرده و نگران گسل‌های پایتخت نیستیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار