تبلیغات

تکذیب اظهارات منتسب به استاندار تهران درباره لزوم خروج شهروندان از پایتخت پس از زلزله

تکذیب اظهارات منتسب به استاندار تهران درباره لزوم خروج شهروندان از پایتخت پس از زلزله

جامعه > شهری - ایسنا نوشت: استاندار تهران با تاکید بر آماده‌باش صددرصدی نیروهای امدادی و لزوم توجه شهروندان تهرانی به موارد ایمنی، گفت: شهروندان اخبار را تنها از طریق صداوسیما و خبرگزاری‌های معتبر دنبال کنند.

محمد حسین مقیمی ضمن تکذیب خبری به نقل از وی مبنی بر تأکیدش بر خروج شهروندان تهرانی از شهر که در برخی سایت‌های خبری منتشر شده است، افزود: این خبر را به شدت تکذیب می‌کنم و نیاز است که شهروندان تهرانی به چنین شایعاتی توجه نکنند چنین شایعاتی از اساس بی‌پایه هستند و تنها موجب تشویش اذهان شهروندان خواهد شد لذا نیاز است که شهروندان اخبار را تنها از طریق منابع رسمی همچون صداوسیما و خبرگزاری‌های معتبر دنبال کنند.

وی افزود: همه شهروندان باید ضمن حفظ آرامش خود و رعایت موارد ایمنی و هوشیاری، اخبار را تنها از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و خبرگزاری‌های معتبر دنبال کنند.

استاندار تهران تاکید کرد: لازم است شهروندان در هنگام بروز حوادثی چون زلزله از خودرو استفاده نکنند و معابر عمومی به ویژه خطوط ویژه را برای تردد خودروهای امدادی باز بگذارند.

۴۷۴۷

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار