تبلیغات

مایکروسافت حق اختراع یک نوت‌بوک 2 صفحه‌ای خم‌شدنی را ثبت کرد

شرکت مایکروسافت حق اختراع نوت‌بوک خم شدنی جدیدی را به ثبت رسانده است که دارنده دو صفحه نمایش است.

به گزارش ایسنا و به نقل از زی‌نیوز، شرکت مایکروسافت پتنت نوتبوک جدیدی به ثبت رسانده که دارای دو صفحه نمایش خم‌شدنی و تقریبا مشابه با کانسپت "کوریر"Courier) ) این شرکت، یک کامپیوتر صفحه‌ای کوچک که ابتدا در سال 2008 گزارش و سپس در سال 2010 لغو شد، است.

این دستگاه دارای سطح اول و دوم است و به خوبی دو صفحه نمایش را نشان می دهد و همچنین دارای "لولاهای خود تنظیم شونده" است که به دستگاه اجازه می‌دهد تا مانند لپ‌تاپ مدل یوگا شرکت لنوو (Lenovo )  در چند حالت مستقر شود و ضخامت لولا مدل یوگا را ندارد.

این اختراع در سازمان ثبت اختراعات و نشان تجاری آمریکا(USPTO) به ثبت رسیده و این حق ثبت، شامل جزئیات پیچیده‌ای در رابطه با عملکرد این لولاها است. با این وجود جزئیات بیشتری در رابطه با نرم‌افزارهای این دستگاه وجود ندارد.

بدیهی است که مایکروسافت از لولای به خصوصی برای حل مشکل دو صفحه ای بودن این نوت بوک استفاده کرده است.

طرح این نوت‌بوک به نحوی است که نشان دهنده دو صفحه در کناره همدیگر است که بدون هیچ شکاف قابل توجهی در کنار هم قرار گرفته‌اند.

همچنین گزارش شده است که این شرکت از چرخ دنده‌های دندانه‌دار برای ایجاد لولاهای قابل تنظیم استفاده کرده است که می‌تواند دستگاه را در موقعیت‌های مختلف قرار داد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار