تبلیغات

بخش «انقلاب اسلامی» موزه دفاع مقدس تقویت می‌شود

رئیس هیات مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: امیدواریم با پشتیبانی‌هایی که شهرداری تهران از این موزه انجام می‌دهد و با همکاری سایر نهادها و دستگاه‌ها، شاهد رشد بیش از پیش موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باشیم.

به گزارش ایسنا، سرداربهمن کارگر - رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس هیات مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس - در جلسه هیات مدیره این موزه که روز شنبه ( ۲۵ آذر) و با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، بیان کرد: با همدلی اعضای هیأت مدیره، کار مدیریت موزه پیش می‌رود و این همدلی و دلسوزی اعضا موجب پیشرفت موزه شده است.

وی افزود: امیدواریم با پشتیبانی‌هایی که شهرداری تهران از این موزه انجام می‌دهد و با همکاری سایر نهادها و دستگاه‌ها، شاهد رشد بیش از پیش موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باشیم. موضوع «انقلاب اسلامی» در این موزه پیشرفت خواهد داشت و در آینده تکمیل و تقویت خواهد شد.

رئیس هیات مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطرنشان کرد: ما در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خادمان امام حسین (ع) هستیم و آقای جعفری مدیرعامل موزه با روحیه جهادی کار را پیش می‌برند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار