ملوان نداجا صدرنشین هفته سوم لیگ آب‌های آرام شد

تبلیغات

ملوان نداجا صدرنشین هفته سوم لیگ آب‌های آرام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، نیم فصل دوم لیگ آبهای آرام آقایان با برگزاری مسابقات هفته سوم در دریاچه آزادی آغاز شد. تیم های مقاومت، قوا، هیات نوشهر، پاس، هیات تبریز، هیات تهران، پارس پلیمر، مرزبانی ناجا و ملوان نداجا در این مسابقات حاضر هستند. رقابت های نیم فصل دوم در مواد استقامتی 2000 و 5000 متر برگزار می شود. در هفته سوم رقابت ها قایقرانان در 5 ماده کایاک و کانو به مصاف یکدیگر رفتند.

در کایاک یکنفره 2000 متر فرزین اسدی از ملوان در رده اول قرار گرفت، صادق زمانی و امین بوداغی از مرزبانی ناجا دوم و سوم شدند. در کانوی یکنفره 2000 متر کیا اسکندانی از مرزبانی ناجا مقام اول را بدست آورد و هومن کریمی و محمدنبی رضایی از ملوان دوم و سوم شدند.

در کایاک یکنفره 5000 متر پیمان قوی دل از مرزبانی ناجا مقام اول، امید احمدی از ملوان مقام دوم و سجاد فرشچی از قوا مقام سوم را بدست آوردند. در کانوی یکنفره 5000 متر کیا اسکندانی از مرزبانی ناجا اول، هومن کریمی از ملوان دوم و شاهو ناصری از مرزبانی ناجا سوم شدند.

در کایاک دونفره 5000 متر امیر خوانساری و محمدرضا صیاد از ملوان اول شدند، علیرضا جهان نما و تارخ طالبی از مقاومت در رده دوم قرار گرفتند و مهران نوری و مجید جواهری از مرزبانی ناجا مقام سوم را بدست آوردند.

بر این اساس در پایان هفته سوم رقابت ها ملوان نداجا با 271 امتیاز در رده نخست قرار گرفت، مرزبانی ناجا با 267 امتیاز دوم شد و مقاومت با 243 امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار