تبلیغات

قاتل پدر و کودک مراغه‌ای با تبر دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب مراغه از دستگیری عامل قتل پدر و کودک 3 ساله مراغه‌ای در کمتر از یک هفته خبر داد.
 
به گزارش فارس، علی دلداری دادستان عمومی و انقلاب مراغه امروز اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از حادثه قتل در یکی از روستاهای مراغه کاراگاهان با بررسی صحنه جرم و جمع آوری دلایل و مدارک، عامل دو مورد قتل را شناسایی و دستگیر کردند.
 
وی افزود: عامل قتل عصر روز سه‌شنبه چهار مهر ماه، حسین 45 ساله و امیر عباس 3 ساله را با ضربه تبر به طرز فجیعی به قتل رسانده است.
 
دلداری گفت: قاتل در این حادثه علاوه بر دو مورد قتل، مادر خانواده را از ناحیه سر مورد اصابت قرار داده بود که به بیمارستان منتقل و نجات یافته است.
 
دادستان مراغه افزود: با تلاش شبانه روزی اکیپ آگاهی و دادستانی این قتل در کمتر از یک هفته رمز گشایی و متهم به قتل شناسایی و دستگیر شد.
 
وی افزود: متهم یکی از بستگان مقتول است و انگیزه خود را خصومت قبلی اعلام کرده است.
 
دلداری اضافه کرد: در بررسی‌های اولیه متهم به تمام جزییات قتل اقرار و آلت قتاله را که در باغی دفن کرده بود، جهت بررسی تحویل بازپرسی داد.
 
دادستان مراغه با بیان اینکه، وقوع قتل‌های این چنین عامل انزجار افکار عمومی و گاها دامن زدن به شایعات است، افزود: دادستانی با قاطعیت به پرونده رسیدگی و حکم قانونی به سرعت صادر و اجرا خواهد شد.
 
شهرستان مراغه با 260 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان شرقی واقع است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار